کلود گیمینگ-ابر استریم-کلاد گیمینگ-بازی رایگان-cloud gaming-گیمینگ ابری-بازی آنلاین-بازی رایگان-بازی دو نفره-بازی موبایل-استریم-بازی گروهی-peranix

قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط :
به گیمینگ ابری پرانیکس خوش آمدید. در این بخش شما می‌توانید شرایط و ضوابط پرانیکس را به آدرس‌های www.peranix.ir را مشاهده کنید.
در حین ثبت نام در پرانیکس با دسترسی و تأیید قوانین و مقررات، شما شرایط و ضوابط را پذیرفته اید. در صورتی که این شرایط و ضوابط را نمی‌پذیرید به فعالیت و حضور در سایت پرانیکس پایان دهید و سایت را ترک نمایید.
عبارت های «کاربر» و «کلاینت» و «شما» به شما اشاره می‌کند که وارد وبسایت پرانیکس شده‌اید و مطابق با شرایط و ضوابط زیر عمل می‌کنید. عبارت های «ما» و «پرانیکس» و «شرکت» به شرکت پرانیکس اشاره دارد که ارائه دهنده خدمات است.
مبانی استفاده از سرویس گیمینگ ابری پرانیکس : برای داشتن حساب کاربری حتماً باید ثبت نام کنید و می‌توانید برای خود نام کاربری انتخاب کنید ولی با توجه به ارزشی که برای امنیت اطلاعات شما قائل هستیم، به جای استفاده از گذرواژه، رمز یک بار مصرف خواهید داشت. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه خود، رمز یک بار مصرف برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد شد.
شما نمی‌توانید حساب کاربری خود را به کاربر دیگری اجاره دهید یا منتقل کنید.
اگر شما از خدمات به گونه‌ای استفاده کنید که قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند، مسئولیتی بر عهده ما نمی‌باشد.
شما تمام اطلاعات ثبت شده خود را باید دقیق و صحیح وارد کنید و نباید اطلاعات حساب کاربری خود را با کسی به اشتراک بگذارید و باید از امنیت حساب کاربری خودتان محافظت کنید زیرا شما مسئول فعالیت‌های مرتبط با حساب کاربری خود هستید.

شما تضمین می‌کنید که با سرویس پرانیکس به گونه‌ای تعامل و استفاده داشته باشید که :
– حقوق مالکیت معنوی یا هر نوع حقوقی که برای پرانیکس شامل حریم خصوصی و امنیت داده‌ها و اطلاعات می‌باشد را نقض نمی‌کنید. – فعالیتی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت. – محتواهای فریب دهنده و تهدید آمیز و کلاه‌برداری و بی ادبانه منتشر نکنید. – امنیت حساب کاربری خودتان یا هر شخص دیگری را به خطر نیندازید و به شخص دیگری اجازه ورورد به حساب کاربری خود را ندهید. – به هر روشی برای به دست آوردن حساب کاربری یا سایر اطلاعات امنیتی و ذخیره شده هر کاربر دیگر تلاش نکنید. -امنیت هر نوع شبکه مربوط به رایانه و سرور های پرانیکس را نقض نکنید. -در صورتی که از سرویس پرانیکس استفاده نمی‌کنید، از سایت خارج شوید تا حجم بار و ترافیک از سرویس پرانیکس کاسته شود و همچنین از ایجاد هرگونه بار و ترافیک غیر منطقی روی زیرساخت و خدمات پرانیکس خودداری کنید. -شما اجازه DeCompile یا مهندسی معکوس و هر روش دیگری برای به دست آوردن کد های سرویس پرانیکس ندارید.
نقض هریک از قوانین بالا باعث ممنوعیت ادامه استفاده شما در سرویس خواهد شد و ما این حق را داریم تا هرگونه محتوا یا فعالیتی که منجر به نقض قوانین ما شده است را بدون اطلاع قبلی مسدود یا حذف کنیم.

هرگونه اطلاعات یا محتوایی که به طور عمومی یا به صورت خصوصی از سمت شما ارسال شده باشد، با مسئولیت ارسال کننده آن محتوا یا انجام دهنده آن فعالیت می‌باشد و هرگونه مجازات کیفری یا مسئولیت برعهده شماست و پرانیکس مسئولیتی در برابر مجازات کیفری یا خسارات مربوط به آن محتوا یا فعالیت ندارد.

ما مسئولیتی در برابر هویت کاربرانی که در حین استفاده از سرویس پرانیکس تعامل دارید نداریم.
اگر در این وبسایت بین کاربران و هر شخص ثالث اختلاف نظری وجود داشته باشد، شما موافقت میکنید که پرانیکس هیچ تعهدی برای درگیر شدن ندارد. اگر با یک یا چند کاربر دیگر مشاجره یا اختلاف نظر دارید، پرانیکس و مسئولین و سهام داران و نمایندگان حقوقی ما در برابر آن ادعاها و مطالبات و خسارات مسئولیتی ندارند.

کوکی ها :
ما از کوکی ها استفاده میکنیم. با ورود به سایت www.peranix.ir شما موافقت کرده‌اید که از کوکی ها در توافق با حریم خصوصی پرانیکس استفاده میکنید. اکثر وبسایت هایی که با کاربران تعامل دارند، از کوکی ها استفاده میکنند تا به ما اجازه دهند جزییات کاربر را در هر بازدید یا استفاده از سرویس بازیابی کنیم. کوکی ها توسط وبسایت ما مورد استفاده قرار میگیرد تا بازدید از وبسایت برای شما راحت‌تر شود.

مجوز ها : پرانیکس دارای حق مالکیت معنوی برای کلیه مطالب و محتوا در سایت www.peranix.com و www.peanix.ir را دارد. کلیه حقوق مالکیت معنوی برای پرانیکس محفوظ است.
شما برای استفاده از سرویس پرانیکس در آدرس www.peranix.com و www.peranix.ir باید قوانین و محدودیت‌های زیر را بپذیرید: -شما نباید مطلب محتواهایی را از www.peranix.com یا www.peanix.ir و شبکه‌های اجتماعی ما به نشانی های زیر بدون ذکر ناشر آن اطلاعات و صاحب مطالب منتشر کنید: https://www.instagram.com/peranix_/ https://t.me/peranix https://twitter.com/peranix و شما نمی‌توانید این محتواها را اصلاح یا انتشار یا انتقال دهید مگر آنکه پرانیکس به صراحت ذکر کند که شما اجازه این کار را دارید.
برخی از خدمات پرانیکس ممکن است به شما امکان کپی یا بارگیری محتوایی خاص را دهند، به خاطر داشته باشید که فقط به دلیل این کارکرد، به این معنی نخواهد بود که همه محدودیت‌ها و شرایط و ضوابط فوق اجرا نمی‌شوند.

شما نمی‌توانید یک اکانت داشته باشید و 2 نفر یا بیشتر از آن استفاده کنند. هر کاربر در پرانیکس باید اکانت مخصوص به خود را داشته باشد.
در راستای اهمیت ما به قوانین کپی رایت، تمام محتواهای ما با لایسنس خریداری شده توسط پرانیکس در دسترس شما قرار گرفته‌اند تا ارزشمندی محتوا هر تولیدکننده محفوظ باشد. در همین راستا شما نمیتوانید محتویات و لایسنس پرانیکس را تغییر داده و یا از آن خارج شوید و همچنین نمیتوانید با لایسنس شخصی خود از محتوا استفاده کنید.

برای بازی کردن باید حتماً زمانی را از قبل انتخاب کنید و در زمان مشخص شده بازی کنید. قبل از انتخاب زمان راهنما‌ها را مطالعه کنید و از شما تست سرعت اینترنت گرفته می‌شود و پارامتر های سرعت دانلود و سرعت آپلود و میزان پینگ و نوسان پینگ شما اندازه‌گیری می‌شود و در صورتی که حداقل سرعت دانلود 7 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود 1 مگابیت بر ثانیه و پینگ شما باید زیر 100 میلی ثانیه و نوسان آن زیر 50 میلی ثانیه باشد. در صورتی که شرایط فوق را در حین تست سرعت انتخاب زمان نداشته باشید نمیتوانید زمانی را برای بازی کردن انتخاب کنید، بنابراین نمی‌توانید بازی کنید. در صورتی که اتصال اینترنت شما مطلوب باشد میتوانید یک زمان را انتخاب کنید و شما تضمین میکنید با فرارسیدن زمان بازی حتماً مجدداً با اینترنت مطلوب و با نسخه لپ تاپ یا کامپیوتر باز گردید و بازی کنید، در غیر این صورت دسترسی برای بازی کردن نخواهید داشت و تعداد واحد پولی پکه به هیچ عنوان به شما باز نمیگردد. شما میتوانید کیفیت و سرعت اینترنت خود را تا قبل از به پایان رسیدن زمان انتخاب شده، بهبود دهید و مجدداً بازگردید و بازی کنید.

حداقل سن مجاز: محتوا و بازی‌های قرار گرفته با توجه به رده بندی اعلام شده توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه یا ESRA در وب سایت پرانیکس قرار گرفته‌اند و شما تضمین می‌کنید مطابق با رده بندی ESRA از محتوا و بازی‌ها در پرانیکس استفاده می‌کنید.
حداقل سیستم مورد نیاز : برای دسترسی به محتوا و تجربه مطلوب از بازی شما تضمین میکنید با حداقل سیستم مورد نیاز که در بخش سؤالات متداول درج شده است، بازی میکنید.
اطلاعات : برای تجربه بهتر شما و تعامل راحت‌تر و نمایش مجدد برخی اطلاعات، ما برخی از اطلاعات مورد نیاز برای بهبود تجربه شما را ذخیره میکنیم. این اطلاعات شامل: اطلاعات مرورگر و نسخه آن، نام کاربری، تصویر پروفایل، شماره موبایل ثبت شده، IP ، زمان های انتخابی شما برای بازی، دوستان شما، درخواست های دوستی شما به دیگر کاربران، کشور، اطلاعات بازی و صدای آن، اطلاعات پرداخت های شما در بخش پکه، گزارش‌های مربوط به اتاق بازی مانند سرعت اینترنت و پینگ شما در هر لحظه و اطلاعات ورودی های شما مانند دسته بازی یا کیبورد، خطا ها و پیشنهاد های نمایش داده شده به شما، اطلاعات نوع و نسخه سیستم عامل، نوع پردازنده و میزان رم سیستم یا لپ تاپ شما.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید